Bir gün farkettik ki ilham veren tasarımlar bulduğunda sevinmeyen, zevk sahibi markaların koleksiyonlarına bakarken kendini kaybetmeyen, hele ki hayran kaldığı bu ürünlerin indirimde olduğunu öğrendiğinde havalara uçmayan kimse yok. 

Fakat ne yazık ki günlük hayatın yoğun temposunda kimsenin, hayal gücünü zorlayan ve fark yaratan markaların peşine düşecek, onları bulmak için köşe bucak dolaşacak üstüne bir de indirim günlerini takip edecek zamanı da yok.
 

Bunu farkettiğimiz gün BONVAGON yola çıktı.
2011'den bu yana sizi heyecanlandıracak ve hayatınızı renklendirecek yüzlerce ürünü köşe bucak demeden topluyor ve her gün şaşırtıcı indirimlerle üyelerine sunuyoruz.

BONVAGON’da her gün eviniz çocuklarınız, sevdikleriniz ve en önemlisi de kendiniz için yepyeni mutluluklar sizi bekliyor. 

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez